Odchudzanie Katowice

Ćwiczenia siłowe w domu.

Jeśli nie podoba nam się wizja zakupu karnetu na siłownię oraz uczęszczanie na nią, możemy zrobić sobie własną w domu. Z pewnością nie będzie to siłownia taka jak te profesjonalne, ale możemy zbudować ją tak, żeby w stu procentach odpowiadała naszym potrzebom. Co więc możemy wykorzystać oraz zakupić?

Podstawowymi narzędziami będą hantle. Za takie do 10 kilogramów, dwie pary, wydamy do około dwustu złotych. Za tak zwanego motylka, który poprawi wygląd naszych mięśni rąk oraz barków, nie powinniśmy zapłacić więcej niż 30-50 złotych. Drążek do framugi drzwi to świetna rzecz do rozciągania oraz podciągania. Jego cena podobna będzie do tej co motylka, chociaż za lepszy zapłacimy nawet i 100 złotych. Kolejną rzeczą wartą zakupu jest ławeczka (taka do leżenia), oraz długi hantel z obciążeniem. Cena takiego zestawu to około 300 złotych. Odchudzanie Katowice w tym mieście znajdziemy sklepy oferujące takie produkty w bardzo korzystnych cenach, ale możemy także poszukać na internetowych aukcjach.

Co możemy wykorzystać ćwicząc w domu? Przede wszystkim ciężar naszego ciała ale także krzesła, łóżko. Na krzesłach możemy wykonywać różne rodzaje pompek, a na łóżku możemy ćwiczyć mięśnie łydek.

About author

Related Articles